• image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
  Favorites
 • #ID : 3992
 • Type: Apartment
 • 189.00m2
 • Price/m2: 768€
 • Tirana - Tirana - te Liqeni
 • 2
 • 2
 • 5

Two bedroom apartment for sale near Dry Lake

Shitet apartament 2+1 pranë ‘’Liqenit të Thatë’’ Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 189 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e V-të të një ndërtimi të ri me punime shumë cilësore. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie, I pabanuar me pare, prandaj dhe nuk është bërë investim nga pronari sepse I le hapsire klientit te investoje sipas preferencave te tij/saj. Çmimi 145.000 euro

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 189
 • Net Area : 189
You dont have any videos

Similar Properties