• image 360.00€ To rent
 • image 360.00€ To rent
 • image 360.00€ To rent
 • image 360.00€ To rent
 • image 360.00€ To rent
 • image 360.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 3914
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Price/m2: 6€
 • Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qera apartament 1+1 pranë stadiumit “Dinamo”

Jepet me qera apartament 1+1 pranë stadiumit “Dinamo” Jepet me qera apartament 1+1 pranë stadiumit “Dinamo”. Apartmenti ka një sipërfaqe prej 60m2 dhe ndodhet në katin e IV të një ndërtimi të ri. Është i organizuar në një kuzhinë dhe sallon ndenje të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartmenti ndodhet në një ndër zonat më të mira të Tiranës. Çmimi i apartamentit është 360 euro ne muaj.

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 60
 • Net Area : 60
You dont have any videos

Similar Properties