• image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
  Favorites
 • #ID : 3912
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Price/m2: 1400€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 te Rr.’’ Margarita Tutulani’’.

Shitet apartament 2+1 te Rr.’’ Margarita Tutulani’’. Shitet apartament me sipërfaqe 90 m2, i cili ndodhet në katin e dytë banim të një pallati ekzistues. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 1400 euro/m2

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 90
 • Net Area : 90
You dont have any videos

Similar Properties