• image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
  Favorites
 • #ID : 3898
 • Type: Apartment
 • 96.00m2
 • Price/m2: 1145€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 3
 • 1
 • 1

Shitet apartament 3+1 në Rrugën “Konfernca e Pezes’’, pranë hotel “Mondial”

Shitet apartament 3+1 në Rrugën “Konfernca e Pezes’’, pranë hotel “Mondial” Shitet apartament 3+1 në një zonë të aksesueshme në Rr. “Konfernca e Pezes". Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m2 neto dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe aneks gatimi, tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon të mbyllur me vetratë. Apartamenti ndodhet në katin përdhe të një ndërtimi ekzistues 5-katësh. Apartamenti ka shumë dritë, dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Apartamenti është I pajisur me certifikate pronesie. Çmimi 110 000 euro total

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 96
 • Net Area : 96
You dont have any videos

Similar Properties