• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 3892
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Price/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 2
 • 2
 • 3

Jepet me qera apartament 2+1 te “Liqeni I thatë”.

Jepet me qera apartament 2+1 te “Liqeni I thatë”. Jepet me qera apartament me sipërfaqe 85 m2, ndodhet ne katin e III-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i organzuar në një ambient ngrënie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartment është I mobiluar ne menyre bashkekohore, I pajisur me kondicioner. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes. Cmimi 400 euro ne muaj

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 85
 • Net Area : 85
You dont have any videos

Similar Properties