• image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
  Favorites
 • #ID : 3840
 • Type: Apartment
 • 56.30m2
 • Price/m2: 850€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 1
 • 1
 • 3

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1.

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks residencial i cili perbehet nga 9 objekte dhe disa kate parkimi nentokesore. Kompleksi ofron hapesire rekreacionale, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime & facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri & cilesore me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 62.5 m2 dhe 56.3 m2, dhe eshte i organizuar ne sallon me kend kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet kryesor. Apartamenti eshte i orientuar nga Veri-Lindja me ndricim natyral. Ne afersi ka kopesht, cerdhe, shkolle 9 vjecar, banka etj. Ka mundesi parkim ne afersi te kompleksit pa pagese ose mundesi blerje, qira brenda kompleksit Garden Residenc Turdiu. Cmimi 53.000 euro Cmimi 850 euro/m2

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 62.4
 • Net Area : 56.3
You dont have any videos

Similar Properties