• image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
 • image 1 800.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 3583
 • Type: Apartment
 • 450.00m2
 • Price/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Farke
 • 9
 • 4
 • 1

Jepet me qera vilë luksoze në periferi të Tiranës, në “Farkë të Vogël”.

Jepet me qera vilë luksoze në periferi të Tiranës, në “Farkë të Vogël”. Jepet vilë luksoze me qera , në periferi të Tiranës, 6 km larg nga qëndra e saj, në rrugën Panorama e e Liqenit, pranë Liqenit Të Farkës. Në një zonë piktoreske larg nga zhurmat dhe me ajër të pastër e rrethuar nga gjelbërimi. Vila ka një sipërfaqe ndërtimi prej 450 m2 dhe 1000 m2 truall në total. Oborri ka vënd parkimi dhe shumëllojshmëri pemësh, barbekju dhe një strehë prej druri dhe tavolinë për të shijuar pamjen e mrekullueshme që të ofron. Vila ka përbëhet nga 3 kate. Kati i I: Në sipërfaqen prej 120 m2 janë të organizuara një sallon i madh me oxhak funksional, ambient gatimi më vete, 1 tualet, korridor dhe verandë Kati i II: Në sipërfaqen prej 120 m2 janë të organizuara nga 3 dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale ka tualetin e saj,1 tualet dhe tre ballkone që lidhen me të treja dhomat. Kati i III: Në sipërfaqen prej 120 m2 janë të organizuara 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe tre ballkone që lidhen me të treja dhomat. Podrumi: Organizohet në një hapësirë e cila zë vend për tre makina dhe ka një ambient gatimi. Katet komunikojnë përmes shkallëve të brëndshme të cilat janë në formë rrethore dhe kanw shumw dritw. Vila është pjesërisht e mobiluar me mobilje të reja dhe moderne, Cmimi 1800 euro/muaj

 • Bathroom (s) : 4
 • Living Room (s) : 2
 • Land Area : 1000
 • Net Area : 450
You dont have any videos

Similar Properties