• image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 355
 • Type: Apartment
 • 35.00m2
 • Price/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Reshit Collaku"
 • 1
 • 1
 • 2

Apartment for rent

Jepet me qira garsoniere Jepet me qira garsoniere ne qendër te Tiranes prane Tajvanit. Garsoniera ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri në Rr. “Reshit Collaku”. Është e pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Ambienti është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe fjetje, gatimi është në ballkon, korridor dhe tualet. Çmimi 230 euro

 • Bathroom (s) : 1
 • Air Conditioning :
 • Net Area : 35.00000000
You dont have any videos

Similar Properties