• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 3393
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Price/m2: 3.5€
 • Tirana - Tirana - Thanas Ziko
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qira Dublex ne rrugen Thanas Ziko, prane shkolles “Partizani”.

Jepet me qira Dublex ne rrugen Thanas Ziko, prane shkolles “Partizani”. Jepet me qira Dublex tek rruga Thanas Zikop prane shkolles Partizani. Ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, ka një sipërfaqe totale prej 115m2 Dublex-I ndodhet ne katin e dyte dhe te trete ten je vile dhe ka hyrje me vete .Eshtë I organizuar në 2 dhoma gjumi, një dhomë ndenjie me kuzhine te perbashket, 2 tualete, një verandë me sipërfaqe të konsiderueshme ne pjesen e siperme te dublex-it . Gjithashtu ka akses në rrugën kryesore dhe facilitete të shumta.

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 115
 • Net Area : 115
You dont have any videos

Similar Properties