• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 3277
 • Type: Apartment
 • 136.00m2
 • Price/m2: 2,9€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 8

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga Don Bosko .

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga Don Bosko . Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës dhe ka një siperfaqe prej 136 m2. Organizohet në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje + guzhine te perbashket , 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe jepet I mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake perfshire dhe tharesen e rrobave .Mobilimi eshte shume I kendshem. Çmimi: 450 euro/muaj

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 136
 • Land Area : -2
 • Net Area : 136
You dont have any videos

Similar Properties