• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 3150
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Price/m2:
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 1
 • 3

2 + 1 apartment for rent in Don Bosko.

Jepet me qera apartament 2+1 tek Don Bosko. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet në katin e III-te të një pallati të ri me punime cilësore. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, një ballkon si dhe një tualet. Apartamenti është totalisht i mobiluar me mobilje moderne. Cmimi 400 euro/ muaj

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 100
 • Net Area : 100
You dont have any videos

Similar Properties