• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 3095
 • Type: Apartment
 • 67.00m2
 • Price/m2: 5.2€
 • Tirana - Tirana - Bulevardi "Zogu i I"
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qira apartament 1+1 tek Blv. Zogu i Parë.

Jepet me qira apartament 1+1 tek Blv. Zogu i Parë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 67 m2 dhe është i organizuar në një ambjent ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri dhe është I mobiluar për një jetesë komode. Cmimi 350 euro/muaj

 • Bathroom (s) : 1
 • Gross area : 67
 • Net Area : 67
You dont have any videos

Similar Properties