• image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
  Favorites
 • #ID : 3053
 • Type: Apartment
 • 104.00m2
 • Price/m2: 965€
 • Tirana - Tirana - Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
 • 2
 • 2
 • 7

Two bedroom apartment for sale in Kavaja Street, near "Globe Center"

Shitet apartament 2+1 tek rruga Kavajes, prane Qendres “Globe”. Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te banimit ne nje pallat te ri me planimetri dhe orientim shume te mire. Apartamenti ka nje siperfaqe 114 m2, ku 104 m2 jane siperfaqe neto e shfrytezueshme dhe 10 m2 siperfaqe e perbashket. Apartamenti eshte I organizuar ne nje ambjent ndenje dhe gatimi te perbashket, te mjaftueshem, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje fasade xhami, me orientim nga rruga e Kavajes dhe ka ndricim gjate gjithe kohes, me orientim jug-lindor. Apartamenti shitet I mobiluar si ne foto. Eshte I pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 110 000 euro Cmimi 965 euro/m2

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 10
 • Land Area : 114
 • Net Area : 104
You dont have any videos

Similar Properties