• image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 3032
 • Type: Apartment
 • 193.00m2
 • Price/m2: 6€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 3
 • 2
 • 4

Jepet me qira duplex 3+1 te Kodra e Diellit

Jepet me qira duplex 3+1 te Kodra e Diellit Duplexi ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira te Kodra e Diellit, me nje siperfaqe prej 193 m2 te organizuar ne dy kate. Duplexi ka super mobilim, luksoz, nje ambient ndenje dhe gatimi vecante, tre dhoma gjumi, parkim, kushte komode dhe te rehateshme, ne nje zone teper relaxuese, sikur eshte Kodra e Diellit, ku gjendesh midis qetesise, gjelberimit e kushteve me te mira te Rezidencave ne qytet. Cmimi 1200 euro/muaj

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 2
You dont have any videos

Similar Properties