• image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
 • image 146 000.00€ For sale
  Favorites
 • #ID : 3027
 • Type: Apartment
 • 116.00m2
 • Price/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Tregu Elektrik, Rr. "Petro Nini Luarasi"
 • 3
 • 2
 • 6

Shitet apartament 3+1 ne Tregun Elektrik

Shitet apartament 3+1 ne Tregun Elektrik Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te Tregu Elektrik, ne nje ndertim te ri, prej 10 katesh. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te banimit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 146 m2 bruto, ku 116 m2 siperfaqe te brendeshme, ne nje ambient ndenje te madh, nje ambient gatim te vecante, dy tualete ku njeri eshte super tualet i madh. Apartamneti ka punime teper cilesore, qe nga hidrosanitaret, mobilim, duraluminet, dhe cdo detaj tjeter te apartamentit. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate karabinaje. Cmimi 100 euro/m2. Total 146 000 Euro

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 2
 • Gross area : 146
 • Land Area : 146
 • Net Area : 116
You dont have any videos

Similar Properties