• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 3022
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Price/m2: 3.5€
 • Tirana - Tirana - Brryli, Rruga Bardhyl
 • 2
 • 2
 • 3

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Brryli".

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Brryli". Apartamenti ka nje siperfaqe 100m2, jepet i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Apartamenti eshte i organizuar në ambjentin e ndenjes dhe të gatimit te perbashket, dy dhoma gjumi, korridor, dy ballkone dhe dy tualete. Ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri 9 katesh me ashensor. Cmimi 350 euro/muaj.

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 100
 • Net Area : 100
You dont have any videos

Similar Properties