• image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
  Favorites
 • #ID : 2912
 • Type: Apartment
 • 150.00m2
 • Price/m2: 1250€
 • Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • 2
 • 2
 • 10

Sell 2 + 1 apartment near Dinamo Stadium

Shitet apartament 2+1 pranë Stadiumit Dinamo. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 150 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Ndodhet në katin e dhjetë të një pallati te ri dhe të paisur me certifikatë pronësie. Apartamenti shitet i mobiluar Cmimi 1250 euro/ m2 Cmimi total 143750 euro

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 150
 • Net Area : 150
You dont have any videos

Similar Properties