• image 56 500.00€ For sale
 • image 56 500.00€ For sale
 • image 56 500.00€ For sale
 • image 56 500.00€ For sale
 • image 56 500.00€ For sale
 • image 56 500.00€ For sale
 • image 56 500.00€ For sale
  Favorites
 • #ID : 2859
 • Type: Apartment
 • 129.00m2
 • Price/m2: 440€
 • Tirana - Tirana - Zona e Freskut
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 ne rruge kryesore Fresk

Shitet apartament 2+1 ne rruge kryesorene Qesarake. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh me te gjitha sherbimet brenda qe ndodhet 3 min larg restorant Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me siperfaqe 129 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe verande e madhe qe mund te shfrytezohet per nje dhome tjeter gjumi. Apartamenti ka te blere per shfrytezim dhe pjesen e taraces e cila mund te shfrytezohet dhe kjo sipas deshirave te secilit. Apartamenti ka shume drite dhe me hapesira te bollshme. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 56500 Euro .

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 129
 • Land Area : 129
 • Net Area : 129
You dont have any videos

Similar Properties