• image 430.00€ To rent
 • image 430.00€ To rent
 • image 430.00€ To rent
 • image 430.00€ To rent
 • image 430.00€ To rent
 • image 430.00€ To rent
 • image 430.00€ To rent
 • image 430.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 2803
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Price/m2:
 • Tirana - Tirana - Shallvaret
 • 2
 • 1

Jepet me qera ambient biznesi tek Shallvaret.

Jepet me qera ambient biznesi tek Shallvaret. Ambienti ka një sipërfaqe prej 65 m2 dhe ndodhet në katin -1 të pallatit të shallvareve. Ambienti është i ndarë në dy ambiente dhe përshatatshëm për cdo lloj biznesi dhe aktiviteti. Cmimi 430 euro

 • Bathroom (s) : 1
 • Net Area : 65
You dont have any videos

Similar Properties