• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 2639
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Price/m2: 10€
 • Tirana - Tirana - Prane Gardes
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira apartament 3+1 në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar pranë Gardës së Republikës së Shqipërisë.

Vendndodhja e bën një zonë shumë të kërkuar sepse ndodhet afër liqenit artificial të Tiranës, qendrës dhe ish-bllokut. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti është gjysem I mobiluar por mund të mobilohet nga pronari sipas kërkesës së klientit. Eshtë e pajisur me sistem ngrohje chiller. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi të ri, i cili ka punime bashkëkohore . Çmimi 1000 euro/muaj

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 100
 • Net Area : 100
You dont have any videos

Similar Properties