• image 30.00€ For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent
  Favorites
 • #ID : 2193
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Price/m2:
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 3

For rent apartment 1 + 1 in the street: "Myslym Shyri."

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen “Myslym Shyri”. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te I organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket,nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte I pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Cmimi 450euro/muaj Cmimi 30euro/nata

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
You dont have any videos

Similar Properties