• image 81 900.00€ For sale
 • image 81 900.00€ For sale
  Favorites
 • #ID : 2154
 • Type: Apartment
 • 126.00m2
 • Price/m2: 650€
 • Tirana - Tirana - Prane Kopshtit Botanik
 • 3
 • 2
 • 3

Shitet apartament 3+1 te Kopshti Botanik

Okazion ! Shitet apartament 3+1 prane Kopshtit Botanik. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 126 m2 , te organizuar ne tre dhoma gjumi, nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket te cilat mund te organizohen ne ambiente vec e vec ose ne nje ambient te perbashket dhe tre ballkone. Apartamenti eshte i pa perfunduar nga ndarja e mureve , shtrim dhe pasjisje te tjera, duke e bere te mundur pershtatjen e shijes sipas klientit, i cili do e bleje. Apartamneti ndpdhet ne katin e nje pallati te ri me ashensor, ne nje kompleks te ri ndertimesh. Cmimi 650 euro/m2. Total 81900 euro.

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 126
 • Net Area : 126
You dont have any videos

Similar Properties