• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 2073
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Price/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Stadiumi "Qemal Stafa"
 • 2
 • 2
 • 6

Apartament 2+1 me qira pranë RTSH-së.

Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë RTSH-së. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Çmimi 800 euro/muaj.

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 120
 • Net Area : 120
You dont have any videos

Similar Properties