• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 2063
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Price/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 8

For rent apartment 2 + 1 for rent near st. Abdyl Frasheri in Tirana.

Jepet me qera apartament 2+1 me qera pranë rr. ” Abdyl Frasheri” Tirane. Jepet me qera apartament me sipërfaqe 115 m2 pranë Librit Universitar me nje nga pamjet me te mrekullueshme te qytetit. Apartamenti ka shumë shumë dritë natyrale dhe është pjesërisht I mobiluar, I ndarë me ambjentin e ndenjes dhe vec kuzhinën, por sipas dëshirës mund dhe te hapet ndarja midis guzhinës dhe sallonit të ndenjes , 2 dhoma gumi, 2 tualete, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të një ndërtimi të ri , të pajisur me kamera sigurie dhe 2 ashensore. Ballkon me shume dritë. Oientimi : Jug Çmimi: 700 euro/muaj

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Net Area : 115
You dont have any videos

Similar Properties