• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 2061
 • Type: Apartment
 • 180.00m2
 • Price/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - prane "Kodra e Diellit"
 • 4
 • 1
 • 6

Jepet me qera apartament 4+1 ne rrugen “Bill Klinton” prane Kodres se Diellit.

Jepet me qera apartamenti 4+1 ne rrugen “Bill Klinton”. Apartamenti ka nje siperfaqe 180m2 dhe eshte I organizuar me nje dhome ndenje dhe gatimi, katere dhoma gjumi, kater tualete, nje korridor dhe dy ballkon si dhe dy vendparkimi. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Cmimi 700 euro/muaj.

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 180
 • Net Area : 180
You dont have any videos

Similar Properties