• image 123 447.50€ For sale
 • image 123 447.50€ For sale
 • image 123 447.50€ For sale
 • image 123 447.50€ For sale
 • image 123 447.50€ For sale
 • image 123 447.50€ For sale
 • image 123 447.50€ For sale
 • image 123 447.50€ For sale
 • image 123 447.50€ For sale
  Favorites
 • #ID : 2059
 • Type: Apartment
 • 188.50m2
 • Price/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Zona e Freskut
 • 4
 • 2
 • 5

Shitet Duplex 4+1 te Fresku

Shitet duplex 4+1 ne zonen e Freskut ne Rrugen “ Dalip Topi”.Duplexi ka një sipërfaqe totale prej 240 m2 dhe është i organizuar në katin e parë në një ambient ndenjie, kuzhine gatimi, tualet me siperfaqe 135.3 m2 dhe verand 31.1 m2 dhe kati i dytë i duplexit përbëhet nga tri dhoma gjumi tualet me siperfaqe 53.2 m2 dhe siperfaqe te perbashket 20.4 m2. Duplexi ka punime shumë cilësore. Ndodhet në katin e peste të një ndërtimi të ri. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 550 euro/m2 Cmimi 123447.5 euro.

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 240
 • Net Area : 188.5
You dont have any videos

Similar Properties