• image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
  Favorites
 • #ID : 1870
 • Type: Apartment
 • 64.20m2
 • Price/m2: 0€
 • Vlorë - Vlorë
 • 1
 • 1
 • 3

1+1 apartment sell at Dhermi Beach

Shitet apartament 1+1 ne Dhermi, ne Tarracen e Ullinjve. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 64.2 metra/katror , ku 56.5 metra /katror jane siperfaqe e brendeshme dhe 7.7 metra/ katror siperfaqe e perbashket. Apartameti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon verande te madhe. Apartamenti ndodhet ne nje rezidence vilash, me nje pamje fantastike te verandes nga deti dhe ulllishtja, ku lindja dhe perendimi i diellit eshte nje mrekulli qe kur zgjohesh e deri sa dielli eshte shoqeruesi yt deri ne perendim. Aparatamenti shitet i mobiluar. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 1015 euro/ metri. Cmimi 65.000 euro/total i panegociueshem.

 • Bathroom (s) : 1
 • Air Conditioning :
 • Net Area : 64.20000000
You dont have any videos

Similar Properties