• image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 1833
 • Type: Apartment
 • 31.00m2
 • Price/m2: 13.5€
 • Tirana - Tirana - Rruga " Abdi Toptani"
 • 1
 • 1

Rent office for bissnes

Jepet me qera ambient per zyra ne nje Qender Biznesi. Jepet me qira ambient për zyre ne nje qëndër biznesi në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Sipërfaqe e ambientit eshte 31m2 ka dhe tualet, ndodhet ne katin e pare, me dritare dhe me shume drite si ambient. Qendra e biznesit ka privatesine absolute te nje zone biznesi. Sherbimet e ofruara: recepsioni, siguri me kamera e roje 24 ore, 2 ashensore, kondicionimi qendror, pastrimin,solutcione pastrimi, ukt, perfshire dhe taksat. Çmimi 420 euro/ muaj.

 • Bathroom (s) : 1
 • Net Area : 31.00000000
You dont have any videos

Similar Properties