Photo

Pronat

70 000.00€ Per Shitje
 • Area: 84.00m2
 • 2
 • 1
100 000.00€ Per Shitje
Shitet dyqan 52.6 m2, tek rruga Medar Shtylla.
Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • Area: 52.60m2
 • 1
 • 1
110 500.00€ Per Shitje
Shitet apartament 1+1 tek Rruga Haxhi Dalliu.
Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • Area: 85.00m2
 • 1
 • 1
300 000.00€ Per Shitje
 • Area: 157.00m2
 • 3
 • 2
95 450.00€ Per Shitje
Shitet apartament 1+1 shumë pranë qendrës.
Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • Area: 73.40m2
 • 1
 • 1
93 750.00€ Per Shitje
Shitet apartament 1+1 shumë pranë qendrës.
Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • Area: 72.10m2
92 700.00€ Per Shitje
Shitet apartament 1+1 shumë pranë qendrës.
Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • Area: 71.30m2
 • 1
 • 1
3 500 000.00€ Per Shitje
Shitet godinë në autostradën Tiranë-Durrës.
Tirana - Tirana - Autostrada Tirane-Durres
 • Area: 4.00m2
1 500.00€ Per Qira
 • Area: 748.00m2
 • 1
 • 1

Kush jemi ne?

Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira dhe vlerësim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Me shume

Pse duhet të na zgjidhni ne

Ne kemi agjentet me profesioniste qe mund tju asistojne ne trajtimin e prones tuaj .

Ne kursejme kohen tuaj , nuk keni pse humbisni me dite te tera duke kerkuar nje prone apo duke u perpjekur per te shitur nje prone .Ne punojme per ju .

Ne ju japim zgjedhje ne nje kohe rekord ,sepse ne kemi nje database te pasur me klient bleres dhe prona .

Ne nuk ju japim vetem nje zgjidhje , ne ju japim te gjitha zgjidhjet qe nje prone ka nevoje .

Klientë të kënaqur