Photo

Pronat

1 400.00€ Per Qira
 • Area: 169.00m2
 • 3
 • 2
700.00€ Per Qira
 • Area: 100.00m2
 • 2
 • 1
700.00€ Per Qira
 • Area: 125.00m2
 • 2
 • 1
300.00€ Per Qira
 • Area: 40.00m2
 • 1
 • 1
1 500.00€ Per Qira
 • Area: 100.00m2
 • 2
 • 1
1 300.00€ Per Qira
 • Area: 80.00m2
 • 1
 • 1
1 000.00€ Per Qira
 • Area: 40.00m2
500.00€ Per Qira
Jepet me qira apartament 3+1 ne Rrugen e Kavajes
Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • Area: 135.00m2
 • 3
 • 2
500.00€ Per Qira
 • Area: 116.00m2
 • 3
 • 2

Kush jemi ne?

Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira dhe vlerësim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Me shume

Pse duhet të na zgjidhni ne

Ne kemi agjentet me profesioniste qe mund tju asistojne ne trajtimin e prones tuaj .

Ne kursejme kohen tuaj , nuk keni pse humbisni me dite te tera duke kerkuar nje prone apo duke u perpjekur per te shitur nje prone .Ne punojme per ju .

Ne ju japim zgjedhje ne nje kohe rekord ,sepse ne kemi nje database te pasur me klient bleres dhe prona .

Ne nuk ju japim vetem nje zgjidhje , ne ju japim te gjitha zgjidhjet qe nje prone ka nevoje .

Klientë të kënaqur