Photo

Pronat

450.00€ Per Qira
 • Area: 73.00m2
 • 1
 • 1
450.00€ Per Qira
 • Area: 99.00m2
 • 2
 • 2
300.00€ Per Qira
 • Area: 73.00m2
 • 1
 • 1
350.00€ Per Qira
 • Area: 82.00m2
 • 1
 • 1
500.00€ Per Qira
Apartament 2+1 me qera te kompleksi Magnet pranë Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit
Tirana - Tirana - Prapa Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
 • Area: 110.00m2
 • 2
 • 1
2 500.00€ Per Qira
Jepet me qera vilë te Selvia
Tirana - Tirana - Pranë Selvisë
 • Area: 600.00m2
 • 8
 • 4
400.00€ Per Qira
Jepet me qera apartament 2+1 pranë Krimeve të Rënda
Tirana - Tirana - Pranë "Harry Fultz"
 • Area: 130.00m2
 • 2
 • 2
300.00€ Per Qira
 • Area: 95.00m2
 • 2
 • 1
75 000.00€ Per Shitje
Shitet apartament 2+1 tek rruga “ Todi Shkurti “.
Tirana - Tirana - Rr. "Todi Shkurti"
 • Area: 86.00m2
 • 2
 • 1

Kush jemi ne?

Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira dhe vlerësim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Me shume

Pse duhet të na zgjidhni ne

Ne kemi agjentet me profesioniste qe mund tju asistojne ne trajtimin e prones tuaj .

Ne kursejme kohen tuaj , nuk keni pse humbisni me dite te tera duke kerkuar nje prone apo duke u perpjekur per te shitur nje prone .Ne punojme per ju .

Ne ju japim zgjedhje ne nje kohe rekord ,sepse ne kemi nje database te pasur me klient bleres dhe prona .

Ne nuk ju japim vetem nje zgjidhje , ne ju japim te gjitha zgjidhjet qe nje prone ka nevoje .

Klientë të kënaqur