Photo

Pronat

303 750.00€ Per Shitje
Shitet tokë në ‘’Farkë’’
Tirana - Tirana - Farke
 • Area: 2.00m2
360.00€ Per Qira
Jepet me qera apartament 1+1 pranë stadiumit “Dinamo”
Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • Area: 60.00m2
 • 1
 • 1
500.00€ Per Qira
 • Area: 106.00m2
 • 2
 • 2
126 000.00€ Per Shitje
 • Area: 90.00m2
 • 2
 • 1
350.00€ Per Qira
 • Area: 70.00m2
 • 1
 • 1
54 000.00€ Per Shitje
 • Area: 63.72m2
 • 1
 • 1
2 000.00€ Per Qira
 • Area: 546.00m2
400.00€ Per Qira
 • Area: 96.00m2
 • 2
 • 2
300.00€ Per Qira
 • Area: 75.00m2
 • 2
 • 1

Kush jemi ne?

Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira dhe vlerësim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Me shume

Pse duhet të na zgjidhni ne

Ne kemi agjentet me profesioniste qe mund tju asistojne ne trajtimin e prones tuaj .

Ne kursejme kohen tuaj , nuk keni pse humbisni me dite te tera duke kerkuar nje prone apo duke u perpjekur per te shitur nje prone .Ne punojme per ju .

Ne ju japim zgjedhje ne nje kohe rekord ,sepse ne kemi nje database te pasur me klient bleres dhe prona .

Ne nuk ju japim vetem nje zgjidhje , ne ju japim te gjitha zgjidhjet qe nje prone ka nevoje .

Klientë të kënaqur