Photo

Pronat

67 000.00€ Per Shitje
 • Area: 84.11m2
 • 2
 • 1
67 000.00€ Per Shitje
Shitet apartament 2+1 tek “Zogu I Zi”.
Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • Area: 92.00m2
 • 2
 • 1
350.00€ Per Qira
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes
Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • Area: 70.00m2
 • 2
 • 1
245.00€ Per Qira
Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi “Simacom”.
Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • Area: 70.00m2
 • 1
 • 1
220 000.00€ Per Shitje
 • Area: 162.00m2
 • 3
 • 2
400.00€ Per Qira
 • Area: 90.00m2
 • 2
 • 1
400.00€ Per Qira
 • Area: 125.00m2
 • 2
 • 2
400.00€ Per Qira
 • Area: 125.00m2
 • 2
 • 2
400.00€ Per Qira
 • Area: 125.00m2
 • 2
 • 1

Kush jemi ne?

Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira dhe vlerësim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Me shume

Pse duhet të na zgjidhni ne

Ne kemi agjentet me profesioniste qe mund tju asistojne ne trajtimin e prones tuaj .

Ne kursejme kohen tuaj , nuk keni pse humbisni me dite te tera duke kerkuar nje prone apo duke u perpjekur per te shitur nje prone .Ne punojme per ju .

Ne ju japim zgjedhje ne nje kohe rekord ,sepse ne kemi nje database te pasur me klient bleres dhe prona .

Ne nuk ju japim vetem nje zgjidhje , ne ju japim te gjitha zgjidhjet qe nje prone ka nevoje .

Klientë të kënaqur