• image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
  Të preferuarat
 • #ID : 2050
 • Type: Apartment
 • 65.90m2
 • Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • 1
 • 1

Shitet apartament 1+1 prane Rruges " Sulejman Delvina"

OKAZION! Shitet apartament 1+1 ne Rrugen "Sulejman Delvina", prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ka nje siperfaqe 65.90 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridor. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati te ndertuar ne vitin 1996. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 880 euro/m2. Cmimi total 58000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Korridori : 1
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Numri I kateve : 4
 • Hapesire e lire : 1
 • Dhoma te tjera : 1
 • Aeroport :
 • Banke :
 • Shesh lojerash per femije :
 • Qender qyteti :
 • Siperfaqe komerciale :
 • Stacion zjarrfikseje :
 • Karburant :
 • Hapesira te gjelbra :
 • Gjimnaz :
 • Spitale :
 • Treg :
 • Farmaci :
 • Librari publike :
 • Transport Publik :
 • Shkolle :
 • Qender tregtare :
 • Orientimi diellor :
 • Supermarket :
 • Pishina :
 • Taxi rank :
 • pamje nga qyteti :
 • Siperfaqe bruto : 65.90
 • Siperfaqe neto : 65.90

Prona të ngjashme