Ne Shitje

Shto Si Favorite

147600 €

Shitet 2+1 te Selvia
Shitet apartament 2+1 me dy tualete shumë pranë Qendrës së Tiranës në një nga komplekeset më të mira për banim me të gjitha shërbimet e nevojshme pranë.
Apartamenti ndodhet në një pallati të ri.
Sipërfaqja prej 123 m2 ka një planimetri të rregullt e cila organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një garderobë.
Apartamenti ka të instaluar sistem qendror ngrohje funksional. Është i shtruar me parket druri të cilësisë së lartë.
Shitet i gjithi i mobiluar, çka është pjesë e inveshtimit cilësor të kryer në të.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1200 euro/m2

Tipi: Zona: Prane Selvise, Tirane Orientimi:
Çmimi: 147600 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 123 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1802 herë


Mundesuar nga NurSoft