Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

115000 €

Nëse kërkoni dritën, pastërtinë dhe rehatinë ky apartament jua ofron në organizimin e mire menduar të 115 m2.
Shtëpia është e sapo rikonstruktuar. Ka një korridor të bollshëm, ambient ndenjeje, gatimi-ngrënieje vec, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete, një nga të cilat brenda dhomës kryesore të çiftit.
Muret janë të vshura me material që ndihmojnë në izolimin termik dhe akustik. Dritaret dhe veranda e ballkonit jane të cilësisë më të lartë me material plastik i bardhë, dopio xham. Në apartament është shtrirë gati për instalim sistemi qendror i ngrohjes chiller.
Apartamenti gjendet në katin e dytë të një ndëtimi ekzistues. Pas rikonstruksionit është i pabanuar.
Zona është nga më të pëlqyerat për banim për qetësinë që ofron dhe afërsinë me parkun e Liqenit Artificial.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Margarita Tutulani", Tirane Orientimi: jug-perendim-veri
Çmimi: 115000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 115 m2
Faza: Kate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 109500 herë


Mundesuar nga NurSoft