Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

116600 €

Apartament 2+1 në shitje pranë Ministrisë së Jashtme
Shitet apartament me sipërfaqe 106 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati te ri me punime shumë cilësore. Ka hapësira të bollshme për një jetesë komode. Apartamenti ka shumë dritë. Ndodhet në një zonë shumë të qetë por njëkohësisht dhe shumë pranë qendrës.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1100 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane ATSH-se, Tirane Orientimi:
Çmimi: 116600 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 106 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 2637 herë


Mundesuar nga NurSoft