Biznes Ne Shitje

Shto Si Favorite

550000 €

Shitet biznes me toke shume prane Kombinatit , ne komunen e Vaqarrit.

Siperfaqja eshte 2500 m2 toke, plus magazine 1500 m2 ,
Me pare ky biznes ka ushtruar aktivitetin e shfrytezimit te lendeve drusore.

Gjithashtu mund te perdoret dhe shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi, duke qene se ndodhet ne nje nder zonat te cila lidhen me te gjitha rruget kryesore hyrese dhe dale te qytetit, nga autostrada e rruga e nacionale Tirane-Durres.

Ndodhet ne rrugen kryesore, qe lehteson levizjen e mjeteve per te cilat mnd te perdoret ne funksion.

Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt, me certtifikate pronesie.

Cmimi 550.000 euro.


Tipi: Biznes Zona: Rruga Vjeter Tirane -Durres, Tirane Orientimi:
Çmimi: 550000 € Çmimi për m2: 138 € m2 Sipëfaqe: 4000 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 89 herë


Mundesuar nga NurSoft