Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

60000 €

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Teleferikut.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallat te ri, me nje siperfaqe 108 metra/2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi nje tualet dhe dy ballkone, me nje orientim shume te mire jug-lindje.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Eshte i pajisur me certfikate pronesie.

Cmimi 60.000 euro/ total.

Tipi: Apartament Zona: Zona e Freskut, Tirane Orientimi: Jug -Lindje
Çmimi: 60000 € Çmimi për m2: 555 € m2 Sipëfaqe: 108 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 92 herë


Mundesuar nga NurSoft