Toke Ne Shitje

Shto Si Favorite

154000 €

Shitet toke ne rrugen Him Kolli.

Shitet toke me siperfaqe 154m2, e gjithe siperfaqja ndodhet ne rruge kryesore.

Toka mund te perdoret per aktivitet te ndryshme biznesi, duke patur favor vendin ne te cilen ndodhet toka, ne nje rruge teper te kerkuar dhe populluar Myslym Shyri.

Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 154.000 euro/total.

Tipi: Toke Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 154000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 154 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Nga : 14.04.2017, Vizituar 320 herë


Mundesuar nga NurSoft