Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

72000 €

Shitet apartament 2+1 ne Bulevardin Zhan D Ark te Brryli.

Apartamenti ka nje siperfaqe te 80 m2 te organizuar ne nje ambjent ndenje dhe ngrenie te perbashket, dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje verande me pamje nga rruga kryesore dhe Lumi i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi ekzistues, eshte i rikonstruktuar, i mobiluar, por mund te shitet dhe pa mobilje, sipas kerkeses.

Eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 72000 euro i negociueshem.

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 72000 € Çmimi për m2: 900 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Pallat ekzistuesKate Total: 6 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: kondicioner
Opsione:
Vizituar 412 herë


Mundesuar nga NurSoft