Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

42690 €

Shitet apartament 2+1, Yzberisht tek Fushat e Arabit. E gjithe apartamenti ka shume drite.
Ambienti ka nje sipefaqe 85.35m2 total me siperfaqet e perbashketa, pjesa e brendeshme eshte 71.16 m2, e organizuar ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhome gjumi dy tualete dhe dy ballkone ballkone. Pamja e apartamentit e gjitha ka hapesire dhe pa ndertime te tjera perballe.
E pajisur me certifkate pronesie.
Cmimi 500 euro /m2 i diskutueshem.

Tipi: Apartament Zona: Yzberisht , Tirane Orientimi: Jug Lindja
Çmimi: 42690 € Çmimi për m2: 500 € m2 Sipëfaqe: 85.38 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 16.03.2017, Vizituar 503 herë


Mundesuar nga NurSoft