Me Qera

Shto Si Favorite

35000 Lekë

Jepet dyqan me qera te Rruga Mihal Duri
Dyqani eshte me siperfaqe 40m2 ,i organizuar ambient dhe nje tualet.
Dyqani eshte i pershtatshme per lloje te ndryshme aktivitetesh.
Cmimi 35000leke/ muaj.

Tipi: Zona: , Orientimi:
Çmimi: 35000 Lekë Çmimi për m2: 0 Lekë m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 473 herë


Mundesuar nga NurSoft