Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

550 €

Jepet apartament me qera 2+1 prane Sheshit Willson,.
Apartamenti eshte nje shtese ne katin e fundit te nje pallati te ri, e organizuar nje ambient gatimi, dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me gjate i cili pershkon te gjithe siperfaqen e apartamentit.I gjithe apartamenti ka shume drite dhe eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe cilesore.
Cmimi 550 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: Prane Sheshit "Wilson", Tirane Orientimi:
Çmimi: 550 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 10 Kati: 10
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 522 herë


Mundesuar nga NurSoft