Apartament, Komerciale, Zyre, Okazion

Shto Si Favorite

25000 Lekë

Jepet me qera ambient per zyra dhe biznes.
Ambienti ka nje siperfaqe 53m2, e organizuar 1+1, ne katin e dyte te nje ndertimi te ri prane Rruges "Ali Demi".
Ambienti mund te perdoret per zyra ose banim.
Cmimi 25000 leke/muaj.


Tipi: Apartament, Komerciale, Zyre, Okazion Zona: Rr. "Ali Demi", Tirane Orientimi: lindje
Çmimi: 25000 Lekë Çmimi për m2: 5 Lekë m2 Sipëfaqe: 53 m2
Faza: pallat i riKate Total: 8 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione: office
Vizituar 609 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft