Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Jepet ambient per zyra 2+1 te Drejtoria e Policise.
Ambienti jepet me qera vetem per zyra, ka nje siperfaqe 70m2 ,dy ballkone dhe 2 banjo.
Ndodhet ne katin e kater te nje ndertimi te ri, ne rruge kryesore perballe Drejtorise se Policise ne Myslym Shyr.
Cmimi 450 euro /muaj.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 09.02.2017, Vizituar 585 herë


Mundesuar nga NurSoft