Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

99000 €

Shitet apartament 2+1 plazh Durres.
Shitet apartament ne zonen e plazhit me nje siperfaqe 99m2 midis dy pistave Iliria ne Durres.
Apartament ndodhet ne katin e 6 te nje ndertimi te ri dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi dhe nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, 2 ballkone ku njeri ka pamje fantastike perballe detit dhe tjetri shikon qytetin e Durresit.
Shitet i mobiluar si ne foto, me paisje te reja.
Eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 1000 euro/m2.

Tipi: Apartament Zona: Pranë pistes "Iliria", Durrës Orientimi: Perendim
Çmimi: 99000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 99 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 6 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 517 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft