Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

74000 €

Shitet apartament 2+1 teRr’’ Mine Peza’’.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74 m2, dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhome ndenjie se bashku me zonën e gatimit , nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ka orientim lindje-Perëndim.
Ky ndodhet në katin e 2 te një ndërtimi ekzistues 5-katesh.
Apartamenti është I pajisur me certifikate pronësie.
Çmimi 1000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 74000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 74 m2
Faza: Pallat ekzistuesKate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Nga : 20.01.2017, Vizituar 606 herë


Mundesuar nga NurSoft