Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

38000 €

Shitet apartament 1+1 në Rrugen “ Niko Avrami”, te Shkolla Bajram Curri.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 57 m2 dhe është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.
Apartamenti ndodhet në katin e dyte të një ndërtimi ekzistues.
Shtepia eshte e termo izoluar nga brenda.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmim38000euro i diskutueshem.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Niko Avrami", Tirane Orientimi:
Çmimi: 38000 € Çmimi për m2: 666 € m2 Sipëfaqe: 57 m2
Faza: Pallat ekzistuesKate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 661 herë


Mundesuar nga NurSoft