Vile Ne Shitje

Shto Si Favorite

130000 €

Shitet vile 3- kateshe ne Shkoze.
Vila ka nje siperfaqe 250 m2, ku:
Kati i pare eshte i banueshem dhe ka nje dhome gjumi, ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje banjo, pjesa tjeter e ambientit eshte garazh.
Kati i dyte i mbaruar si ndertim, por i pa mobiluar,
Kati trete eshte akoma i pa perfunduar.
Vila është e përshtatshme për banim ose për biznes si zyra etj.
Leja per projekt, eshte e marre per 4 kate ndertim.

Tipi: Vile Zona: Ymer Prizreni, Tirane Orientimi:
Çmimi: 130000 € Çmimi për m2: 520 € m2 Sipëfaqe: 250 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 634 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft